Donice. Balkon, taras, ogród w nowej szacie!

doniczkaAkcesoria ogrodowo-balkonowe, jakimi niewątpliwie są donice, to elementy dzięki którym szybko zmienimy florystyczną aranżację.
Lubisz spędzać sporo czasu na tarasie swojego domu? Przyznasz więc, że wystrój i harmonia, jest równie ważna jak dekoracja domowych wnętrz. Musi być spójna i w Twoim stylu. Na szczęście producenci donic i doniczek doskonale o tym wiedzą, stąd ogromny wybór różnego typu osłonek na różnorodne rośliny. Wykonane z ceramiki, tworzyw sztucznych, metalu czy naturalnych materiałów. Donica nabiera charakterystycznego stylu, kiedy cała kompozycja zieleni będzie ze sobą dobrze współgrała.
Szeroka oferta tego typu produktów obejmuje m.in. skrzynki plastikowe (z polipropylenu) (które można nasadzać na balustrady balkonowe), obszerne skrzynie drewniane do ogrodu (idealne na drzewka i krzaki) oraz całe mnóstwo wzorzystych, kolorowych osłonek i donic, którymi podkreślisz naturalne piękno ulubionych roślin. Hitem są doniczki z terakoty. W naturalnym kolorze, o nieco chropowatej strukturze, fantastycznie wyeksponują zieleń. Równie popularne są ręcznie wykonane doniczki ceramiczne. W związku z dużym popytem na storczyki, jest również spory wybór specjalnych osłonek na te wyjątkowe kwiaty.
Nowoczesne tarasy doskonale ozdobią donice w jednolitej kolorystyce: bieli, popielu, czerni, srebra czy beżu o minimlistycznych kształtach na planie kwadratu, prostokąta czy koła. Miłośnicy modernistycznych wnętrz wybierają najczęściej donice ze stali nierdzewnej, stylowe i bardzo trwałe. Donice wykonane z ratanu to idealna propozycja dla osób preferujący ekologiczny, klasyczny styl.
Zadbaj o  estetykę swojego domu, balkonu czy ogrodowego tarasu. Rośliny w towarzystwie niebanalnych donic, stworzą w tych miejscach unikalną atmosferę i ciekawy mikroklimat.