Pojemnik na żywność – idealne rozwiązanie, aby zachować świeżość pożywienia

Hermetyczny pojemnik z wkładem chłodzącym jest doskonałym miejscem do przechowywania sałatek, ale nie tylko. Znakomicie sprawdza się w roli naczynia do trzymania wszelkich jogurtów, chłodnych deserów oraz pokrojonych owoców. Dodatkowo dzięki wkładce utrzyma niską temperaturę produktów przez wiele godzin.

Pojemnik z wkładem chłodzącym może posiadać szereg zastosowań, a co za tym idzie wyróżnia się kilka, jeśli nie kilkanaście zróżnicowanych pojemności. Najmniejsza wynosi około 100 ml, z kolei największa sięga nawet 5 l, wskutek czego łatwo można dostosować opakowanie do swoich potrzeb. Jednocześnie nie ma przeszkód, aby myć go w zmywarce. Zdarza się, że pojemnik z wkładem chłodzącym w zestawie posiada małą łyżeczkę, co sprawia, że użytkowanie jest jeszcze prostsze.

Dodatek ten najczęściej przymocowany jest do naczynia, natomiast po spożyciu pokarmu można ją włożyć do środka. Materiał służący do wykonania jest bezpieczny i przeznaczony do kontaktu z żywnością. Jeśli zdarzy się potrzeba pojemnik z wkładem chłodzącym można używać bez schładzającego dodatku, wtedy staje się zwykłym opakowaniem.