Pomaluj swój świat na kolorowo – niezawodne farby Dulux

Turkus, żywa zieleń albo energetyczny pomarańcz! Z farbami nowej generacji, lateksowymi lub ceramicznymi wszystko jest możliwe. Twoje domowe wnętrza zmienią się nie do poznania. Trzeba przyznać, że farby Dulux to najpopularniejsze, ale także jedne z najlepszych farb na rynku. Firma stawia na rozwój, poszerza wybór farb również tych specjalistycznych. W ostatnich latach asortyment farb poszerzył się o wyjątkowa kolekcję „Colours of the World”. To niesamowite kolory świata inspirowane orientem, nasyconymi barwami południa i eterycznymi odcieniami natury.
Świetnym rozwiązaniem są farby z serii Family Zone. Każda proponowana tu farba jest w 100% bezpieczna, stworzona z myślą o zdrowiu użytkowników takich farb. Teraz możesz śmiało wybrać radosny kolor do pokoju dziecka, bez obaw, że jej skład może w jakiś sposób mu zaszkodzić. Szeroki wybór farb Dulux obejmuje ponadto farby matowe i specjalne, dedykowane pomieszczeniom typu łazienka/kuchnia oraz wyjątkowa seria Dulux Diamond Matt, zapewniająca najwyższą odporność na ścieranie i zabrudzenia.
Z pełnym przekonaniem warto zarekomendować farby nowej generacji tzw. ceramiczne. Są wyjątkowo trwałe. Nawet bardzo intensywne kolory, przez wiele lat nie tracą nic ze swej świeżości i głębi. Farby te idealnie sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach domowych i biurowych.
Metamorfoza wnętrza może zacząć się od choćby tak banalnej czynności, jak zmiana koloru ścian. Wszystko zależy od naszej inwencji, kreatywności. Dotychczas preferowane przez Ciebie intensywne kolory, porzucasz na rzecz rozmytych szarości, błękitów. Zmieniaj charakter swojego wnętrza, tak jak czujesz i w zależności od swoich potrzeb. To zapewni Ci prawdziwy komfort i satysfakcję.