Śmieci – plaga, która niszczy świat

Śmieci, które zasypują nas coraz bardziej są dużym problemem. Im więcej ich produkujemy tym więcej ich musimy zutylizować a to jest bardzo drogie i nie zawsze firmy utylizacyjne są w stanie je likwidować na bieżąco, więc zalegają one na wielkich wysypiskach szkodzących i ludziom i otoczeniu, w którym się znajdują.

Śmieci to plaga, z która nie umiemy sobie poradzić i która istnieje od zawsze. W tych czasach nie ma miejsca gdzie by śmieci nie było. Każda rodzina powinna starać się produkować ich mniej, ale nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Ktoś musiał by nam w tym pomagać a niestety nikogo nie interesuje narastający problem śmieci. Sami musimy sobie z tym radzić i to odpas zależy czy za jakiś czas nasza planeta stanie się jednym wielkim wysypiskiem śmieci czy też nie.

Osoby pozbywające się śmieci nielegalnie powiększają jeszcze ten problem. Zastanówmy się, więc czy warto pozbywać się śmieci nielegalnie przecież niszczymy sami całą naszą przyrodę, która i tak cierpi z różnych innych powodów.

Chrońmy to, co na naszej planecie jest najpiękniejsze.

Bo to kiedyś, co zostawimy po sobie teraz będzie otaczało nasze dzieci.