ABC-Service – sprzątanie biur Wrocław

ABC-Service – sprzątanie biur Wrocław
Nazwa:
ABC-Service – sprzątanie biur Wrocław
Obszar działania:
Co robią:

Renomowana i doskonale rozpoznawana na rynku sprzątania obiektów biurowych i przemysłowych, firma ABC-Service, specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości usług obejmujących utrzymanie czystości. Domeną działań firmy są zarówno prace porządkowe we wnętrzach budynków, jak i utrzymanie czystości terenów zielonych.

Sprzątanie biur Wrocław fot.1

Dodatkowo ABC-Service oferuje również ochronę osób i mienia, stając się dzięki temu kompleksowym dostarczycielem usług, z jakich w dzisiejszych czasach korzysta praktycznie każda firma. ABC-Service zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy są do dyspozycji klienta nawet poza standardowymi dniami roboczymi.

Sprzątanie biur Wrocław fot.2

Ponad to firma posiada własny, rozbudowany park maszynowy, wyposażony w ponad 1500 urządzeń wspomagających codzienną pracę przy sprzątaniu biurowców, magazynów, firm produkcyjnych oraz pomieszczeń halowych. Firma działa aktualnie na terenie Wrocławia, ale posiada aż 17 jednostek terenowych rozsianych po całej Polsce i wciąż dynamicznie się rozwija.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Telefon:
713544354
NIP:
8980025555
Regon:
930522767
Siedziba:
ul. Bolesławiecka 15
53-614 Wrocław
  • ABC-Service – sprzątanie biur Wrocław
  • ABC-Service – sprzątanie biur Wrocław