Designerskie meble Wrocław – Studio Mebli bowArte

Designerskie meble Wrocław – Studio Mebli bowArte
Obszar działania
Co robią

Firma bowArte to sklep meblowy. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada meble, które łączy nowoczesny design z ponadczasowymi meblami vintage. Jest to młode prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Sklep w swoim asortymencie posiada meble polskich producentów takich jak m.in.: nobonobo, Claudie Design, 4Concepts, Befame.

Designerskie meble z oferty bowArte Wrocław fot.1

Firma oferuje szeroki wybór mebli w stylu art deco, secesji, bauhaus oraz mebli z okresu PRL. BowArte dostarcza unikalne sofy, fotele, stoliki, regały oraz szeroką gamę dodatków, szkła i ceramiki. Pracownicy zapewniają fachowe doradztwo oraz nieszablonowe pomysły.Firma współpracuje z architektami i projektantami wnętrz.

Designerskie meble z oferty bowArte Wrocław fot.2

BowArte to również showroom zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Tęczowej 79. Firma dostarcza szeroką gamę próbników tkanin oraz dostęp do modeli 3D oferowanych mebli. Przedsiębiorstwo stal poszerza ekspozycje produktów. Do każdego projektu i partnera studio podchodzi w sposób indywidualny. Firma zapewnia możliwość wynajmy mebli w celu aranżacji i homestagingu.

Studio Mebli bowArte

Telefon
505036535
NIP
5531630558
Regon
383084129
Siedziba
ul. Tęczowa 79
52-007 Wrocław
  • Designerskie meble Wrocław – Studio Mebli bowArte
  • Designerskie meble Wrocław – Studio Mebli bowArte