Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji

Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji
Nazwa:
Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji
Obszar działania:
Co robią:

Firma Swan-Klim to wrocławska firma zajmująca się kompleksowymi usługami związanymi z instalacjami bytowymi oraz przemysłowymi klimatyzacji i wentylacji. Jest to firma o bogatym doświadczeniu zawodowym oraz solidną obsługą klienta. Obszar działalności firmy zajmuje województwo dolnośląskie, lecz realizacja zamówień możliwa jest na terenie całego kraju. W ofercie znajduje się montaż klimatyzacji wraz z doradztwem technicznym, pomiary i regulacja parametrów wraz z potrzebnymi analizami technicznymi, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji i wentylacji, a także sporządzanie projektów budowlanych, wykonawczych oraz dokumentacji powykonawczej.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Wykonywane przez firmę instalacje wentylacji, klimatyzacji, instalacji chłodniczych, sanitarnych i technologicznych obejmują kompletną dostawę oraz montaż. Swan-Klim wykonuje: instalacje wentylacji i klimatyzacji, instalacje chłodnicze, instalacje ogrzewania, instalacje wod-kan, instalacje gazowe, instalacje solarne i pompy ciepła, kotłownie i wymiennikownie, instalacje AKPiA, BMS budynków w zakresie instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, przyłączanie kanalizacyjne, wodne, gazowe i ciepłownicze, instalacje technologiczne i przemysłowe,

Przy wykonywaniu inwestycji priorytetem jest działanie według wymagań dzisiejszego rynku budowlanego oraz spełnienie oczekiwań klientów, dlatego firma Swan-Klim przygotowuje ofertę pod potrzeby indywidualne klienta i rzetelnie sporządza kosztorys prac.

Swan-Klim

Telefon:
880515087
NIP:
8842510102
Regon:
021324284
Siedziba:
ul. Pełczyńska 4
50-950 Wrocław
  • Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji