Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Nazwa: Stokado Sp. z o.o.
Obszar działania:
Co robią:

Popularna w Stanach Zjednoczonych idea magazynowania przedmiotów w całodobowych, prywatnych magazynach dotarła również do Polski! Za sprawą Stokado dostęp do niewielkich komórek i schowków może mieć każdy. Zainteresowanym klientom udostępniana jest powierzchnia do składowania – w usłudze self storage może ona wynosić nawet 1m2. Po podpisaniu umowy ze Stokado wyłącznie klient ma dostęp do swojego magazynu. Hala podzielona na komórki oraz zewnętrzne kontenery dostępne są przez całą dobę, a wynajęte powierzchnie self storage otworzyć można jedynie za pomocą przekazanego przez obsługę klucza – nikt, poza klientem nie ma dostępu do przechowywanego ładunku.

Stokado, czyli innowacyjne podejście do magazynowania

Ideą magazynów samoobsługowych jest dawanie ludziom dużej swobody w przechowywaniu przedmiotów. W usłudze self storage umowa może być podpisana nawet na krótki okres czasu, wynoszący minimum 7 dni. Opłata pobierana przez Stokado to stały, miesięczny czynsz, który nie obejmuje żadnych ukrytych kosztów. Osoba wynajmująca magazyny samoobsługowe poza dostępem do swojej skrytki ma również zapewnioną ochronę mienia oraz ubezpieczenie. Klient ma również możliwość skorzystania z dodatkowych usług oferowanych przez Stokado, takich jak odbieranie przesyłek, czy transport. Magazynowanie jeszcze nigdy nie było takie proste!

Gdzie zlokalizowane są nasze magazyny do wynajęcia?

Magazyny self storage zlokalizowane są w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy i Legnicy. Klient w dowolnej chwili może zmienić wielkość wynajmowanej powierzchni, zyskując tym samym dodatkową przestrzeń do przechowywania. Same magazyny do wynajęcia idealnie rozwiązują problem zbyt małych piwnic i garażów przy domach prywatnych, a także są doskonałym wsparciem podczas przeprowadzek i remontów. Możliwość krótkiego terminu wynajmu powierzchni już od 1m2 sprawia, że idea self storage staje się coraz popularniejsza. Zwłaszcza, że schowki mogą znajdować się zarówno wewnątrz hal magazynowych, jak i w zewnętrznych, chronionych kontenerach, do których można w swobodny sposób dojechać autem.

Telefon: 666030777
NIP: 8992745172
Regon: 022172988
Siedziba: ul. Opolska 178
52-014 Wrocław