Żaluzje drewniane z oferty sklepu Winrol

Żaluzje drewniane z oferty sklepu Winrol
Obszar działania
Co robią

Firma WinRol specjalizuje się w fachowym doradztwie, pomiarze i realizacji zamówień na rolety rzymskie wewnętrzne oraz zewnętrzne, klasyczne mini/maxi i dachowe oraz żaluzje drewniane i aluminiowe we Wrocławiu. Konsultanci dysponujący szeroką wiedzą dobiorą optymalne rozwiązania również w zakresie produktów takich jak plisy okienne i zasłony wraz z odpowiednimi karniszami sufitowymi bądź ściennymi.

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

WinRol oferuje klientom także żaluzje drewniane i bambusowe na wymiar w szerokiej palecie kolorystycznej i z różnorodnych, ciekawych i nietuzinkowych materiałów. Dla tych produktów możliwy jest także dobór sterowania manualnego bądź elektrycznego.

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

WinRol jest gwarancją jakości, najwyższej jakości materiałów oraz najlepszych czasów realizacji. Najwyższe standardy oraz szerokie, podparte opiniami i referencjami doświadczenie pozwalają spełnić wymagania bardzo wymagających klientów decydujących się na nietypowe rozwiązania. Firma współpracuje z renomowanymi markami, między innymi FAKRO oraz VELUX.

WinRol Rolety i Żaluzje

Telefon
506276482
NIP
8982119415
Regon
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław
  • Żaluzje drewniane z oferty sklepu Winrol
  • Żaluzje drewniane z oferty sklepu Winrol